Konference

Hotel Nautilus a GOLDIE - místo, kde se setkává obchod s potěšením.

Hotel Nautilus nabízí vhodné prostory pro úspěšná jednání, malé konference, semináře a pracovní setkání (viz. navigační menu vlevo).

Hotelová restaurace Goldie láká na vynikající jídlo a širokou nabídku nápojů. Pro posezení si hosté mohou vybrat mezi restaurací, atriem s fontánou, vinárnou a exklusivním prostorem salonku – Gallery. Jídelní lístek zahrnuje pestrou paletu českých i mezinárodních specialit, ve vinném lístku jistě upoutají vína z Nového i starého Světa. Všechny tyto pohodlné a stylové prostory lze doporučit k využití jak pro firemní účely (školení, workshop, semináře), tak k uspořádání soukromých oslav, banketů a svateb.

Tábor je daleko od každodenního tlaku velkoměsta a kanceláře, ale přesto je dostatečně blízko hlavním silničním a železničním tahům. Z Prahy se k nám snadno dostanete za o něco více než hodinu, z Českých Budějovic Vám bude stačit 40 minut, poté se soustředíte na práci a nakonec využijete našich služeb pro zasloužený odpočinek po úspěšném jednání.

Prostor Gallery se výborně hodí pro obchodní setkání (audio-video-data projektor, bezdrátová síť atd.)

Dejte nám vědět, co Váš podnik nebo firma plánuje a my Vám pomůžeme zorganizovat úspěšné a nezapomenutelné setkání či akci.

Kontaktní osoba pro Vaše dotazy:
Jan Křivánek
manager@hotelnautilus.cz
+420 736 488 938